SUBTROPICKÉ ROSTLINY od A do Z

Webový průvodce citrusy a dalšími rostlinami
Právě je 16 zář 2019 01:23

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 696 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 35  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Náměty, dotazy k fóru
PříspěvekNapsal: 21 srp 2009 07:41 
Administrátor
Administrátor

Pro zatím nefunguje úprava vlastních příspěvků. Vím, že je to velice potřebná věc. Pro zatím doporučuji důsledně používat tlačítko "Náhled", ať ve svých příspěvcích nemáte zbytečné překlepy... ;) Na nápravě se pracuje!

Předmět příspěvku: Re: Náměty, dotazy k fóru
PříspěvekNapsal: 21 srp 2009 14:11 
Administrátor
Administrátor

Je založena galerie Avatarů. Pokud si nevytvoříte a nenahrajete vlastní Avatar, můžete si nějaký vybrat v galerii... ;)

PříspěvekNapsal: 23 srp 2009 19:28 
Administrátor
Administrátor

Prosím, pokud to zvládnete /a já věřím, že ano/, vložte /nebo vytvořte/ si každý vlastní Avatar do svého profilu. Pokud budete někdo chtít Avatar ze starého fóra vložit sem a nezvládnete to, napište mi a já vám to udělám... ;)
Jen pro úplnost dodám, že toto fórum je optimalitováno jak pro IE, tak i Mozilu. Snad se tedy problémy v těchto prohlížečích nevyskytují a fórum vám "běhá" vcelku svižně. Pokud někdo používáte ještě jiný prozlížeč, napište mi to..

PříspěvekNapsal: 23 srp 2009 19:58 
Admin píše:
...Pokud někdo používáte ještě jiný prozlížeč, napište mi to..

Já používám Safari nebo Operu a ''fachčí'' to v pohodě... ;)

(Ale asi jsi myslel ty, kterým to dělá problémy... :?: )

PříspěvekNapsal: 23 srp 2009 20:02 
Administrátor
Administrátor

Já nechtěl vyjmenovávat všechny, které zmám... Optimalizace byla provedena pro všechny "běžné" prohlížeče.. Pokud jsem si všiml, nejvíc problémů dělala právě Mozila...

PříspěvekNapsal: 01 zář 2009 05:59 
Administrátor
Administrátor

Pro Kamila: Tvoje nastavení jsem dnes kontroloval, vše je v pořádku - obrázky se ti zobrazují - chyba musí být u tebe.

Pro ostatní: Kdo nemáte, prosím ve svých profilech si nastavte avatary. Děkuji. ;)

PříspěvekNapsal: 01 zář 2009 11:51 
Ahojte lidi, trochu mě mrzí že jsem úplně náhodou narazil na toto fórum, ale jsem rád že aspoň vůbec.
Teď ka k mému námětu, jistě víte že pěstuji hlavně banánovníky a proto bych rád kdyby ještě v prázdném tématu nastala změna. A to taková, kdyby se topic přejmenoval pouze na BANÁNOVNÍK. Vždycky mě to bije do očí, protože rod Musa není jediný, jinak to totiž diskriminuje ostatní rody jako jsou Ensete či Musella. Rád bych ho rozvinul, ale přijde mi divné do topicu s názvem banánovník musa, vkládat téma třeba entsete ventricosum. Děkuji 8-) .

Jinak blahopřeji ke spuštění, je tu pár změn a hned to tu vypadá perfektně, tak doufám že to tu bude lepší než na jiných fórech, kde se o to moc nepečuje ;) .

Jo ještě, není to nějaká výtka, ale měl mi přijít aktivační email tak jsem pořád čekal a nic. A dneska mi to přišlo divné tak jsem se přihlásil a už to šlo :? :D .

PříspěvekNapsal: 01 zář 2009 12:03 
Administrátor
Administrátor

Ahoj Ovare,

něž ti odpovím na tvoje dotazy a připomínky / za které jsem vděčný ;) / mi dovol, abych tě přivítal na tomto fóru. Popravdě řečeno, čekal jsem , kdy se objevíš... ;)
A mimochodem - prozraď nám svoje křestní jméno, ať ti nemusíme říkat nickem.

K dotazům a připomínkám:

Aktivační e-maily nechodí, nedaří se mi to rozchodit - vůbec netuším, kde je "krpa". :oops: Je na to tady upozornění..

S těmi banánovníky máš pravdu, napravím to... Jinak, že je téma Banánovníků prázdné ..., nestihneme za 10 dní naplnit vše... ;) Vrať se o krok zpět, otevři si téma "Zpětný odkaz" a mrkni na starý fúorum - tam je o banánovnících dost ...

Díky za přání - to si piš, že to tu bude lepší než jinde....

Závěrem: Doufám, že alespoň tušíš, kdo jsem já... Protože když jsem četl tvoje jedny z posledních příspěvků na citrusech ... :roll: - tady se k sobě chováme slušně...

PříspěvekNapsal: 01 zář 2009 12:13 
Čestný člen
Čestný člen

Admin píše:
Ahoj Ovare,
Díky za přání - to si piš, že to tu bude lepší než jinde....

Hele, na co narážíte ? Obrázek

PříspěvekNapsal: 01 zář 2009 12:16 
Čestný člen
Čestný člen

Jo a Ivo,prosím tě, změň mi barvu v označení moderátor - od jisté doby nesnáším oranžovou. Je mi jedno jakou, kromě červené a oranžové. Tyhle opravdu, ale opravdu nemusím. Děkuji ti.

PříspěvekNapsal: 01 zář 2009 12:17 
Čestný člen
Čestný člen

Ha a pak že né, děkuji ještě jednou.

PříspěvekNapsal: 01 zář 2009 12:19 
Já třeba narážím na citrusy, ano Admin se o to stará ale mě konkrétně vadí že nečistí i přebytečná témata, chce to čistit už od začátku ;) .

Stando tvoje fórum je také skvělé :!: Ale třeba konkrétné já na něj nemam přístup, jak sem ti psal. Když se přihlásím zmizí všechy příspěvky a témata a píše mi to že fórum je prázné ,jenom SZ mohu posílat nebo si číst ve fóru když nejsem přihlášený.

Jinak jmenuji se Ruda, ale ovar už je vžilejší na internetu :lol: ;) .

A díky za pochopení s tim tématem o banánovníkách :!: ;) .

PříspěvekNapsal: 01 zář 2009 12:23 
Administrátor
Administrátor

Pro Rudu: Vidíš , že tady fungujeme jinak...

Pro Standu: Splněno... ;) Snad ti ta modrá vyhovuje ... ;)

PříspěvekNapsal: 01 zář 2009 12:26 
Čestný člen
Čestný člen

Ovar píše:

Stando tvoje fórum je také skvělé :!: Ale třeba konkrétné já na něj nemam přístup, jak sem ti psal. Když se přihlásím zmizí všechy příspěvky a témata a píše mi to že fórum je prázné ,jenom SZ mohu posílat nebo si číst ve fóru když nejsem přihlášený.
.

Ale v tom případě musí být chyba u tebe, protože jsi normálně zaregistrovaný. Nemáš problém v prohlížeči ?

PříspěvekNapsal: 01 zář 2009 12:30 
Vidím a jsem za to vděčný! ;)

Ješte Ivo, rád bych si dal do avataru nějakou svojí fotku, ale jak to skouším přicházím na to, že nejsem prostě schopný seřezat fotku tak aby měla nejméně 6 kib :cry: . Nechce se mi si z internetu stahovat nějaké tapety, protože nejsou takové jaké by se mi líbyly. Nešlo by nějak dát mojí fotku co už mám připravenou tam a nějak jí vmáčkout? Jestli existuje nějaký prográmek na zmenšování fotek na 6 kib, byl bych vděčný 8-) .

Stando, s prohlížeči problém nemám, dělá mi to jenom tvoje fórum, opravdu jsem zkoušel kde co pozměnit a nastavit v počítači i na profilu v kiwifórum, ovšem bez výsledku :cry: . Ale to je jedno, aspoň že mi to jde tady 8-) .

PříspěvekNapsal: 01 zář 2009 13:00 
Administrátor
Administrátor

Rudo, pošli mi fotku SZ-kou a já ti ji upravím a vložím..

Stando, krpa bude v právech, na starým blbly fest a já je musel nastavovat ručně... :roll: Ale ty se k tomu nedostaneš, ať se na to mrkne váš admin...

PříspěvekNapsal: 01 zář 2009 13:48 
Čestný člen
Čestný člen

Ivo, viděl's jak admin " spolupracoval " s tebou. Já ho vždycky dotáhnu ke mně na zahradu, naslibuje mi horydoly a stejně na všechno hodí bobek. Poslední dobou je laxní, asi ho budu muset zpacifikovat a převést práva na sebe.

PříspěvekNapsal: 01 zář 2009 13:58 
Administrátor
Administrátor

To je mi moc líto..., co ti na tohle mám říct... :oops: ;)

PříspěvekNapsal: 01 zář 2009 14:57 
Díky za tu fotku! Je skvělá ;) 8-) A ty tím pádem taky 8-) .....Takového admina jsem si vždycky přál :D ;) .

PříspěvekNapsal: 02 zář 2009 20:07 
Pěstitel začátečník
Pěstitel začátečník

Admin píše:
Pro Kamila: Tvoje nastavení jsem dnes kontroloval, vše je v pořádku - obrázky se ti zobrazují - chyba musí být u tebe.

Ahoj admin a ostatni, prajem vela prijemnych zazitkov pri použivani tohto fora. Ano, tuším, že chyba bude asi v mojom PC, ale nemozem prist na to, čo to je. Pred asi 3 tyždnami som sformatoval C disk a nanovo nainstaloval Win XP Media center a ostatné programy. Predpokladam, že problem bude asi v nejakych nanovších aktualizáciách Win alebo niečoho iného. Okrem toho pozorujem neustály download asi 1 až 2 kB/s, čo predtým nebolo. A nemožem zistiť, čo to je.
U prehliadania obrázkov vo všetkých fórach: je jedno, či svoj obr. vložíte pomocou ImageShack, alebo PostImage, alebo to vložíte priamo do fóra - mne to nejde zobraziť. Zatial nemám problém s Liborovou/Vojtěškovou fotogalériou, tá mi funguje pekne. ;)

Pekny den
Kamco

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 696 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 35  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina